• Неодамнешно
Каролини Богатства BB4284CHF Ноќта На Вештерките Мастиф Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна
zoom_in

Каролини Богатства BB4284CHF Ноќта На Вештерките Мастиф Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Каролини Богатства BB4284 CHF Ноќта На Вештерките Мастиф Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобоен Ноќта На Вештерките Мастиф Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На Мастиф. Одличен подарок за сопственик На Мастиф. Прославете Ја Ноќта на Вештерките Со Ова Големо Знаме На Ноќта на Вештерките. Одличен подарок за празникот или додаток на вашите украси За Ноќта на Вештерките. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Избор на купувачи..