• Неодамнешно
Кингстон Месинг KB7645P во. Центриран Тапа За Бања, Масло Нанесуваат Бронза
zoom_in

Кингстон Месинг KB7645P во. Центриран Тапа За Бања, Масло Нанесуваат Бронза

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Отелотворете ја екстравагантноста На Европа од 18 век украсувајќи ја вашата куќа со традиционалната елеганција што ја нуди оваа славина. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Англиската земја 4-инчен центриран тапа за бања и нејзината карактеристична цврста конструкција од месинг и врвна бронзена завршница со масло гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Кингстон Месинг KB7645 PX 4 во. Центриран Бања Тапа, Масло Нанесуваат Бронза Цврст Месинг И Цинк Легура Изградба. Дурасеал Кертриџ Без Миење. Палубата Монтирање 4 " Центарсет 3-Дупка Инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 60 ПСИ. 2-1/2" Расчистување На Изливот. 4-3/4" Излив Дофат. 4 " Висина На Изливот. Двојни Вкрстени Рачки за Лесно Ракување. Вклучува Скокачки Одвод.

Избор на купувачи..