• Неодамнешно
Бонобос Филдер Машка И Голема Машка Технологија Руно Половина Патент, до 3XL
zoom_in

Бонобос Филдер Машка И Голема Машка Технологија Руно Половина Патент, до 3XL

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дожд или снег на хоризонтот? Нема проблем. Овој водоотпорен пуловер од руно од Филдер ќе ве одржува да се чувствувате чисто како што изгледате. Со чисто вклопување и скриени џебови со патент. Ткаенина : 95% Полиестер/5% Спандекс. Нега : МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ ЛАДНО; МИЕЊЕ СО СЛИЧНИ БОИ; НЕ КОРИСТЕТЕ ОМЕКНУВАЧИ; САМО НЕХЛОРНО БЕЛИЛО КОГА Е ПОТРЕБНО; ПАДНЕ СУВО НИСКО; НИСКО ЖЕЛЕЗО. Земја На Потекло : Увезени. Одговара : Стандард. ДОЛЖИНА НА ТЕЛОТО : 27,5" За Медиум Со Големина. Руно плете ткаенина. Водоотпорен. Стојат јака. Затворање на предниот патент. Раглан ракави. Преден џеб со патент. Бонобос Филдер Техника Руно Половина Патент (Машки Или големи Мажи).

Избор на купувачи..