• Неодамнешно
Бакати Средно Ќебе За Носење Лиам Ацтеките Аква Морнарица Големи Триаголници
zoom_in

Бакати Средно Ќебе За Носење Лиам Ацтеките Аква Морнарица Големи Триаголници

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ништо не е поважно за новите родители од тоа да имаат безбедно и заспано бебе. Но, лабавите чаршафи претставуваат ризик од задушување, додека прекумерната топлина и грубите материјали можат да го одржат бебето будно, уништувајќи го времето за спиење и за мајките и татковците. Затоа Бакати разви линија ќебиња за носење, вреќи за спиење со патент кои нежно го повиваат бебето во мека ткаенина што дише. Дизајнирани да ги држат сите лабави материјали подалеку од лицето на бебето, тие се направени од муслин кој станува помек при секое миење. Едноставно затворете Го Ќебето За Носење Бакати над пижамите на вашето бебе и уживајте во мирот на добар ноќен одмор. Оваа ставка дизајнирана од САД се продава во моделот На Лиам Ацтеките, со аква и морнарички триаголници, во средна големина (6-12 месеци, 26-31", 15-24 фунти). Ќебе за носење Од Бакати, вреќа за спиење за побезбедни бебиња. Мекиот муслински материјал станува помек при секое миење. Дизајнот со патент е лесен за ставање, нежно го повива бебето додека ги држи лабавите материјали подалеку од малите лица. Ткаенина за дишење дизајнирана да се носи преку пижами за бебиња. Продадени Во лиам ацтеките шема, со аква и морнарица триаголници. Големина медиум, за бебиња 6-12 месеци, 26-31", 15-24 килограми.

Избор на купувачи..