• Неодамнешно
Барнам Дома Дизајни Бентон Фиока Гардероба
zoom_in

Барнам Дома Дизајни Бентон Фиока Гардероба

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Домот Во Барнам Дизајнира Комода За Фиоки Бентон 6 сигурно ќе донесе чувство од средината на векот во вашата спална соба. Изграден е со дабово дрво и е достапен во природна кафеава завршница. Оваа комода доаѓа со шест фиоки за максимално складирање, а нозете талентираат нанадвор од основната завеса. Комодата Бентон може да се користи и во вашата трпезарија како креденца. Вклучени се сите алатки и упатства. Димензии : 47.25 W x 15.75 D x 31.25 H во. Изграден со даб, иверица и железо. Природна завршница. Шест фиоки за складирање. Уникатна шема и боја на дрво. Потребно е склопување.

Избор на купувачи..