• Неодамнешно
Амерок Секојдневно Наследство Во Центар-До-Центар Нафта-Нанесуваат Бронзен Кабинет Повлече-Пакет
zoom_in

Амерок Секојдневно Наследство Во Центар-До-Центар Нафта-Нанесуваат Бронзен Кабинет Повлече-Пакет

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : Убаво завршено за да се подобри декоративно изработениот дом на секој дом со прецизни детали, Амерок нуди различни дизајни, правејќи трендовски, квалитетен хардвер прифатлив координати со Хардверската Серија На Вредноста Алисон Ги Вклучува сите потребни хардвер за монтирање за инсталација комплетен Со Ограничена Доживотна Гаранција за оригиналните купувачи спецификации : Центар До Центар : 3"Должина : 5-1/8"ширина : 5/8"проекција : 1"материјал : цинквклучува : десет (10) Влечење на Кабинетот и десет (10) пакувања со завртки м4 колекција на вредност алисон. Идеален за кабинети. Вклучени завртки за монтирање. Нафта-нанесуваат бронзена завршница. 3 " центар до центар. 10 брои.

Избор на купувачи..