• Неодамнешно
Боб Дилан - Стои Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 14.725 22.375
zoom_in

Боб Дилан - Стои Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 14.725 22.375

DEN 351.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Тренд Меѓународен Боб Дилан Стои Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постер е голем лист кој е поставен или на јавен простор за промовирање на нешто или на ѕид како декорација. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Избор на купувачи..