• Неодамнешно
Викерман 20 Матирано Белви Бор Спреј Конуси Совети
zoom_in

Викерман 20 Матирано Белви Бор Спреј Конуси Совети

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Викерман 20 " Замрзнати Белви Бор Вештачки Божиќ Спреј Неосветлен. Овој прекрасен боров спреј е прашина со светкав снег и украсен со борови шишарки. Овој спреј вклучува мешавина од врвови од пвц и Тврда Игла. Викерман 20 " Замрзнати Белви Борови Спреј Конуси 3 Совети.

Избор на купувачи..