• Неодамнешно
ОТПАДНИК ХТ 245 75Р 120 116с Одговара: Тојота Такома ТРД Про, 1995-Шевролет ТАХО ЛТ
zoom_in

ОТПАДНИК ХТ 245 75Р 120 116с Одговара: Тојота Такома ТРД Про, 1995-Шевролет ТАХО ЛТ

DEN 2559.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

РАДАР ОТПАДНИК HT 245/75 R16 120/116 S Исклучително ракување влажно и суво. Перформанси на автопатот и Спортови како ракување. Спортски Перформанси. Чувајте ги јазичињата на вашиот животен век. Најдете мир на патот. Одговара : 2000-04 Форд Ф-150 Ларијат 2011-14 Тојота Такома База 1994-2002 Доџ Рам 2500 База 1990-98 Шевролет К1500 СТ 1999-2001 Шевролет Силверадо 1500 ЛТ 2006-23 Шевролет Експрес 2500 ЛТ 2002-03 шевролет силверадо 1500 Ст 2007-08 Џип Вранглер Неограничен Х 2021 Тојота Такома Траил 2005-10 Тојота Такома Пред Тркач 2005-14 форд е-250 база 2003-04 џип Вранглер рубикон 2017-20 Тојота Такома Трд про 2005-06 џип вранглер неограничен рубикон 2004-06 Шевролет Силверадо 1500 Хибрид 1999-2000 Форд Ренџер Xlt 2022-23 Тојота Такома Ср5 2005 Форд ф-150 xl 2007-14 Форд Е-350 супер должност xlt 2005 Шевролет ТАХО ЛС 2003-06 шевролет Силверадо 2500 Хд Вт 2001 Тојота Такома База 2014-23 Гмц Савана 2500 Лт И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Избор на купувачи..