• Неодамнешно
ДИГИТАЛЕН МИКРОСКОП
zoom_in

ДИГИТАЛЕН МИКРОСКОП

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Откријте и Дознајте за невидениот свет околу вас со Новиот Дигитален Микроскоп И Фотоапарат Eyclopps. Земете го во движење, зголемете ги предметите внатре и на отворено! Исклучете го зумот и користете ја како обична камера за фотографирање или снимање видео. Споделете ги вашите откритија со пренесување слики или видео на компјутер. Одлично за училишни проекти или други активности на С.Т. Е. М. Вклучува Дигитален Микроскоп Eyclops, 512mb Micro SD картичка и USB кабел. Неверојатниот микроскопски свет ве чека да го откриете! Зголемете ги објектите со дигитален зум!. Вграден Во 2.4 " Екран Во Боја!. Исклучете Го Зумот и користете го како обична Камера или видео рекордер!. Земете слики и видео. Преземете ПРЕКУ USB Или Micro SD. Користете внатре и надвор!. Потребни се 4a батерии (не се вклучени). Се Препорачува За Возраст Од 4+Години.

Избор на купувачи..