• Неодамнешно
Пенкало+Опрема 12-Месечен Неделен Планер, Јули-Јуни, Црно
zoom_in

Пенкало+Опрема 12-Месечен Неделен Планер, Јули-Јуни, Црно

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одржувајте го вашиот живот организиран Со Пенкало+Опрема 12-Месечен Неделен Планер. Оваа тетратка има црна корица и е исполнета со 12 месеци неделни листови за планирање кои ќе ви помогнат да ги следите настаните и родендените, да останете на врвот на роковите и да ги мапирате вашите приоритети. Овој планер со средна големина има димензии 6,5 на 9,25 инчи, што ја прави идеална големина за чување во вашата домашна канцеларија или носење со вас на задачи, на работа или додека патувате. Не заборавајте да ја проверите целата колекција Пенкало+Опрема за повеќе училишни и канцелариски најважни работи како пенкала, врзива, торбички со моливи и многу повеќе. Останете на вистинскиот пат со нашето Пенкало+Опрема 12-Месечен Неделен Планер. Карактеристики неделни и месечни распореди. Одлично за поставување цели и управување со времето. Издржлива двојна спирална конструкција. Идеална големина за ставање во ранец, чанта или актовка. Мерки 6.5" х 9.25". Достапно во различни големини и дизајни. Спарете со други основни работи За канцеларија Со Пенкало+Опрема како тетратки, врзива, хајлајтери и многу повеќе.

Избор на купувачи..