• Неодамнешно
Елегантни Дизајни Елипса Кристално Светло Круг Таванот Рамна Планината
zoom_in

Елегантни Дизајни Елипса Кристално Светло Круг Таванот Рамна Планината

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа тркалезна кристална монтажа е совршена светлина за да го нагласите вашиот дом и да го разубавите вашиот простор на луксузен начин! Дизајниран со елегантни кристали низ целиот прибор, овој држач за испирање ќе ги комплиментира и современите и модерните поставки. Оваа средна големина има хромирана основа и детали, опкружувајќи прекрасни кристали, додавајќи гламурозен допир на вашиот декор. Користи 2 x 60 Вати Тип Б средна база светилки (не се вклучени). Хардвер. Безбедност Рејтинг : УЛ/КУЛ Наведени.

Избор на купувачи..