• Неодамнешно
Ирвин Мах Плетенка Креда И Ролна Во Собата, Сина, 100'
zoom_in

Ирвин Мах Плетенка Креда И Ролна Во Собата, Сина, 100'

DEN 239.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ирвин Мах6 Сина Плетенка Креда И Ролна Во собата 100 стапки. Бренд Име : Ирвин Под Бренд : Мах6 Креда Боја : Сина Стил : Плетенка Тип На Производ : Креда И Ролна Постави Должина Линија : 100 стапки. Кука : Да Линија Материјал : Најлон-Полиестер Линија Боја : Бела/Црна Случај Материјал : Алуминиум Лесно Пополнување И Заклучување Врвот карактеристики голем, 1/4-вртење заклучување врвот за брзо креда пополнување и лесен пристап до ролна внатрешни работи *2x посилна за помалку паузи и за употреба на груба, абразивни површини * 6 : 1 пренасочува сооднос линија 6 X побрзо од традиционалните креда макари *. Оддел - РАЧНИ И ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ. mdse Class-КРЕДА ЛИНИИ/ДОДАТОЦИ. производна ГРУПА-КРЕДА ЛИНИИ.

Избор на купувачи..