• Неодамнешно
6. Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Сите Обоени Во Сребро, Одговара 2005-Нисан Алтима
zoom_in

6. Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Сите Обоени Во Сребро, Одговара 2005-Нисан Алтима

DEN 944.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбеди На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, КАИ Нуди Нова Реплика на Тркала од Алуминиумска Легура. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 16 Х 6,5, 40мм Офсет, 6 Краци, 5 Навртки, 4,5 Инчен Шема На Завртки, Сите Обоени Во сребро. Тоа Одговара На Вашиот 2005-2006 Нисан Алтима. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. КАИ 16 Х 6.5 Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Сите Обоени Во Сребро, Одговара На 2005-2006 Нисан Алтима 16 Х 6.5, 40мм Офсет, 6 Краци, 5 Навртки, 4.5 Инчен Шема На Завртки, Сите Обоени Сребро, Изработени од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Избор на купувачи..