• Неодамнешно
Ландау Најважен Прилагодени Одговара 4-Џеб V-Вратот Чистење Врвот За Жени 8111
zoom_in

Ландау Најважен Прилагодени Одговара 4-Џеб V-Вратот Чистење Врвот За Жени 8111

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Никогаш нема да ја знаете удобноста поголема од оваа. Високо издржливиот врв За Чистење V-вратот го одржува својот стил и интегритет преку безброј перења-и тоа е одобрено за индустриско перење. На врвот на вашиот џеб со двојно полнење со внатрешна лента за ножици и простор за медицински додатоци, има дополнителен џеб за додатоци на страна! Со странични отвори за подобрување на вентилацијата и одржување удобност, овој ласкав модерен врв е четкан за дополнителна мекост. Модерно Прилагодено Вклопување-Заострено за да ја ласкате вашата форма без ограничување на движењето; Нашата лесна ткаенина од поплин направена со двојно предива за издржливост е материјал за дишење четкан за меко, удобно чувство. Познат по својата лесна грижа и живописни бои кои траат и можат да го издржат комерцијалното перење потребно за премиум медицински униформи.;Дише;Отпорен На Избледување;Странични отвори За дополнителна леснотија на движење; 4 Џебови : 2 двојни џебови со разделувачи на пенкало;Задни пикадо за ласкава форма;доволно Издржлив за комерцијални алишта;ладно миење Во Машина со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Високо издржливи, индустриски алишта одобрени.; Големина Средна Должина : 25,5"; Големина Средна Должина На Ракавот : 7,5".

Избор на купувачи..