• Неодамнешно
Ханес Девојки Должина На Глуждот Хеланки, 3-Пакет, Големини 4-16
zoom_in

Ханес Девојки Должина На Глуждот Хеланки, 3-Пакет, Големини 4-16

DEN 619.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие наскоро ќе бидат нејзините хеланки! Супер-меките супер удобни хеланки до глуждот на ханес сега се достапни во пакет со погодна цена. 3-пакетот вклучува : 3 пара хеланки. Повлечете еластичен појас. Супер-мека ткаенина; должина на глуждот. 95% Памук/5% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Ханес 3-Спакувајте Хеланки До Глуждот За Девојчиња.

Избор на купувачи..