• Неодамнешно
Уникатни Поволни Цени Женски Зашилени Прсти Патент Стилето Пета Чизми За Завиткување На Глуждот
zoom_in

Уникатни Поволни Цени Женски Зашилени Прсти Патент Стилето Пета Чизми За Завиткување На Глуждот

DEN 590.72

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие класични цврсти чизми имаат елегантен зашилен прст или потпетица и се стилски додаток и за работните и за секојдневните денови. Овие класични чизми до глуждот имаат Затворање На Патент. Забележете дека бојата може малку да варира во зависност од поставките на мониторот. Ве молиме проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате.Табела со големини (во инчи)Големина НА САД - - Големина НА ЕУ - - - - - - - Должина На Стапалото-Висина На Пета5.5-35-8 3/4-3 1/7636-9- 3 1/7737.59 1/4- 3 1/7838.59 5/83 1/7940-10 - 3 1/71041-10 1/4 3 1/7 Уникатни Поволни Цени Женски Зашилен Патент За Прсти Стилето Потпетица Чизми За Завиткување На Глуждот Црвено 5.5 Вамп : СТП; Надворешен Ѓон : Гума; Пета : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Класични Чизми До Глуждот. Зашилен Прст. Стилето Пета. Затворање Со Патент. Класични Чизми До Глуждот.

Избор на купувачи..