• Неодамнешно
Алпски Природен Жив Раб Дрво 24 Полица За Камилица
zoom_in

Алпски Природен Жив Раб Дрво 24 Полица За Камилица

DEN 1119.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Алпските полици за камили Во Живо Се уникатно ваши; стилизирајте го влезот, дневната соба или спалната соба со оваа прекрасна природна обвивка од дрво Од Багрем. Обликот на работ во живо ќе варира на секое парче поради уникатните карактеристики на природното дрво. Ниту едно парче не е точно слично, суптилните несовршености како што се јазлите и пукнатините се дел од карактерот на дрвото. Јасна природна завршница ги подобрува прекрасните карактеристики во секое парче цврсто дрво од багрем. ?Обликот на работ во живо ќе варира на секое парче поради уникатните карактеристики на природното дрво. ?Полицата нуди простор за прикажување на вашите омилени додатоци ?Виси со рамна, држач за клучеви метална заграда. ?Ниту едно парче не е сосема слично; суптилните несовршености како што се јазлите и пукнатините се дел од карактерот на дрвото. ?Јасна природна завршница ? ? ? ? Алпски Природен Жив Раб Дрво 24" Полица На Камилица.

Избор на купувачи..