• Неодамнешно
Врховниот Супер Мек Кревет Постави Длабок Џеб - Калифорнија Кралот Канелени
zoom_in

Врховниот Супер Мек Кревет Постави Длабок Џеб - Калифорнија Кралот Канелени

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Совршено Одговара За Секој Душек : Вградениот чаршав доаѓа со еластична лента околу целиот лист (не само аглите!), и длабоки џебови што одговараат на душеци до 17" (43 см), за вклопување и цврсто чувство!.

Избор на купувачи..