• Неодамнешно
Хром Про Батерија Итх12-Бс Игел Мотоцикл Батерија за сузуки 800цц Вз Мародер 2007
zoom_in

Хром Про Батерија Итх12-Бс Игел Мотоцикл Батерија за сузуки 800цц Вз Мародер 2007

DEN 1839.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Состојба : Нова. Гел Електролити : игел батериите се инјектираат Со Гел Електролити, создавајќи целосно работење без одржување. Патентираниот запечатен столб спречува корозија што дава продолжено траење на батеријата. ЛЕСНА ПРИМЕНА : батериите На Хромираните Батерии доаѓаат целосно наполнети и подготвени да одат откако ќе се испорачаат. Паметна Технологија : LED екранот за Дигитален дисплеј обезбедува дисплеј што го чита напонот на алтернаторот на батеријата и ве предупредува за низок напон.

Избор на купувачи..