• Неодамнешно
Стрип Видео Игра - Аркам Најт - Батгерл Ѕид Постер, 22.375 34
zoom_in

Стрип Видео Игра - Аркам Најт - Батгерл Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 143.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Осветлете ја секоја просторија со Оваа Видео Игра Со СТРИПОВИ - Аркам Најт - Ѕиден Постер На Батгерл. Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и отпечатени на сјајна хартија за постери што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Дц Стрипови Видео Игра-Аркам Најт-Батгерл Ѕид Постер Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД Фсц. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Избор на купувачи..