• Неодамнешно
Едноставно Дејзи мраз обоена луда среќна Божиќна мека вртено полиестер во затворен простор за фрлање на отворено, 18 18
zoom_in

Едноставно Дејзи мраз обоена луда среќна Божиќна мека вртено полиестер во затворен простор за фрлање на отворено, 18 18

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Направете го вашиот декор за одмор весел и ох толку светло со едноставно маргаритка 18 "x 18 " мраз луда весела весела внатрешна/надворешна перница од нашата колекција „Скокни за радост“. Оваа затворена/надворешна перница е совршен додаток за додавање боја и расположи на вашиот трем, палуба или внатрешен двор! Овие декоративни перници се отпечатени од обете страни и се направени со мека и издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнети со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината се третира да биде отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да изберете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Кога ќе се случи дождливо време, тие можат да останат на место! Тие се зашиени затворени со работ на нож и можат лесно да се исчистат или да се исушат. Три достапни квадратни големини, вклучувајќи 16 ", 18 " и 20 ", заедно со 14 " x20 "Правоаголна лумбална перница, ќе обезбедат совршено вклопување за секој простор во вашиот дом. Оваа колекција вклучува отпечатоци и обрасци со моќ да го наполниш вашиот дом со празничен дух!

Избор на купувачи..