• Неодамнешно
Сонце капка цитрус сода, Флорида. Ул., Брои
zoom_in

Сонце капка цитрус сода, Флорида. Ул., Брои

DEN 142.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сода, цитрус, 4 пакувања, мултипак 12 мл природно сода со ароматизиран цитрус со други природни вкусови. Направено со шеќер. 170 калории по шише. Помалку од 1% сок. Содржина на кофеин : 64 mg/12 fl oz. Коментари на потрошувачите? 1-866-Sun-Drap. Ве молам рециклирајте. 4? 12 FL Oz (355 ml) шишиња [48 FL Oz (1,4 L)] 5301 Legacy Drive Plano, TX 75024 866-Sun-Drop 2015 DR Pepper/Seven Up, Inc. Soda, Citrursnaturary Late Citrus сода со други природни вкусови. Направено со шеќер. 170 калории по шише. Помалку од 1% сок. Содржина на кофеин : 64 mg/12 fl oz. Коментари на потрошувачите? 1-866-Sun-Drap. Ве молам рециклирајте.

Избор на купувачи..