• Неодамнешно
Sulpell Industries ABC на само -грижа за само -грижа за возрасни Азбука за азбука wallидна плакета дизајн од igиџи Луиз, 10 15
zoom_in

Sulpell Industries ABC на само -грижа за само -грижа за возрасни Азбука за азбука wallидна плакета дизајн од igиџи Луиз, 10

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од igиџи Луиз.

Избор на купувачи..