• Неодамнешно
Сет на памучни фланели од Тори Лејн , близнак, мама мечка
zoom_in

Сет на памучни фланели од Тори Лејн , близнак, мама мечка

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашиот комплет за памучни фланели од Тори Лејн се направени од најдобрите предива од памук. Тие обезбедуваат ултра мека текстура додека ја задржуваат топлината за да обезбедат топлина за време на најсаканите зимски ноќи. Достапно во најразлични отпечатоци кои сигурно ќе инспирираат расположи за одмор во сите ваши простории! Овие се совршен подарок за семејството и пријателите. Чувајте топло и пријатно во најстудените ноќи со овие 100% памучни фланелни чаршафи. Достапно во најразлични забавни зимски отпечатоци и карирани, овие фланелни чаршафи ќе додадат и сезонски стил во секоја спална соба. Совршен подарок за пријателите и семејството за празниците се забавуваат и поканувачки отпечатоци од празници. Ултра мека и топла фланела е совршен избор за спиење на ладно време.

Избор на купувачи..