• Неодамнешно
Меланко 20X Отворен колаж со P табла во сива боја
zoom_in

Меланко 20X Отворен колаж со P табла во сива боја

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете свои размислувања и чувства за вашите фотографии на вашиот дисплеј со оваа рамка со фото-рамка со таблата со табла од 6-отворено сиво игла од Меланко. Отворите за да држите шест од вашите омилени фотографии од 4 x 6 инчи, гранична со секоја страна од таблата со пин во центарот, каде што можете да наведете разиграни и значајни чувства. Вклучува 110 букви, 22 броеви и 12 симболи за да ви овозможат креативни. Направено од трајна пластика со потресена сива завршница и закачалки со пила на грб. Мерки 20 x 14 инчи. Мулти-фото колаж : Рамки има 6 отвори за прикажување на вашите омилени фотографии од 4х6-инчи. Персонализирајте со зборови : Вклучува 110 букви, 22 броеви и 12 симболи за да ви овозможи да се креативни со просторот за табли во центарот. За дома или канцеларија : Стилски, безвременски дизајн изгледа одлично на wallид во која било просторија. Издржлив и привлечен : Направено од пластика со потресена сива завршница. Големина за да го фати окото : Рамката мери 20 x 14 инчи. Без разлика дали ќе ги изберете вашите омилени уметнички дела или богатите спомени отелотворени во семејни фотографии, сликите што ги поставувате на вашите wallsидови, табели и гардероби го дефинираат вашиот живот и што е најважно за вас. Меланко го разбира ова, а модата истакнати рамки достојни за вашите најскапоцени чувари. Меланко 20х14-инчен 6 отворен колаж со плочата П-инчи во сива боја : 5272106.

Избор на купувачи..