• Неодамнешно
Co. Silver Jeans Co. Women'sенски елисе средно издигнување тенок фармерки за подигање, големини на половината 24-36
zoom_in

Co. Silver Jeans Co. Women'sенски елисе средно издигнување тенок фармерки за подигање, големини на половината 24-36

DEN 399.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сребрени фармерки копродукции Elyse Mid Rise Slim Bootcut фармерки - Опуштена верзија на нашиот потпис Curvy Fit, Elyse има олеснет лента за половината што спречува да се отвори и мафинот. Направено е за видови на каросени тела кои се подебели низ средната и задната страна. Дизајнирано со удобно секојдневно средно издигнување и дополнителна просторија низ колкот и бутот. Тенок фармерки за подигање со светло миење на индиго. Деним од средно истегнување нуди удобно вклопување што не се придржува кон телото. 9.25 '' Среден пораст. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 16.5 '' Отворање на нозете. Моделирани во големина 26 и 31 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 5'9.5 '', биста 32 '' колк 35,5 '', половината 25 ''.

Избор на купувачи..