• Неодамнешно
Уникатни поволни цени, жена отворена пети, бујни високи пета, ленти од каиш
zoom_in

Уникатни поволни цени, жена отворена пети, бујни високи пета, ленти од каиш

DEN 575.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој пар сандали на кое било место има бујна висока потпетица за удобно вклопување. Завитканата лента на глуждот гарантира дека вашите потпетици ќе останат цврсто на место ако се чувствувате како да ги кревате. Должина4.5 8 4/9 - 4 7/8 10 1/45.5 8 5/7 - 5 10 1/26 - 9 5 1/4 - 10 5/87 - 9 1/4 - 5 3/8 - 10 3/47.5 9 1/2 - 5 1/2 - 118.5 9 3/4 - 5 5/8 - 11 1/89 - 10 - 5 3/4 - 11 3/810 - 10 2/7 - 5 7/8 - 11 1/211 - 10 5/9 - 6 - 11 3/411.5 10 4/5 - 6 1/8 - 11 7/8 уникатни поволни цени Womanена Отворена петичка бујна висока потпетица на глуждот, ленти од ленти од стапка на глуждот : faux Suede; Аутсала : гума; Пета : Абс. Сандали со ленти за глуждот. Отворен пети. Чунки пета. Прилагодливо закопано.

Избор на купувачи..