• Неодамнешно
Леарницата 7 W 56 H агол комплет за 7 Запрепастени и разделени тресења, - Рустикално кафеаво
zoom_in

Леарницата 7 W 56 H агол комплет за 7 Запрепастени и разделени тресења, - Рустикално кафеаво

DEN 1080.96

Количина на стоки
check Достапно на барање

Леарницата 7 "Запрепастени парчиња шејк агол Беспрекорно носат текстура специфична за профилот и боја низ надворешноста на кој било дом. Овие парчиња обезбедуваат засилено ниво на финиш до страничните панели. Запрепастениот комплет за тресење на аголот вклучува 4 агли и 8 парчиња J-канал намалување на должина. Создава природен, инсталиран изглед. Се состои од ограничена гаранција за живот. Никогаш не барајте пескање, стружење, боење или сликање. Достапно во над 20 различни бои. Аголот е склопен дел. Комплетот вклучува : 4 агли и 8 парчиња од J-каналот намалена на должина. Ограничена гаранција за живот. Задржете ја богатата боја.

Избор на купувачи..