• Неодамнешно
Без граници на кардиган на џемпери со качулка со плус со големина
zoom_in

Без граници на кардиган на џемпери со качулка со плус со големина

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класичниот кардиган добива пријатно ажурирање од без граници со странични странични страни, додавајќи допир на стил на вашата облека. Со меко предиво и текстуриран бод од вафли, овој кардиган со лесен за фрлање само стана совршен слој за loveубов. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Опуштено вклопување. Тежина : лесна; Бод на вафли. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 предни џебови. Карактеристики : Дизајн со качулка; детали за чипка на страните со громити. Juniors плус џемпер со качулка кардиган од без граници.

Избор на купувачи..