• Неодамнешно
Одете креирајте пластична пакет со вредност на мушка, lb. на разновидни мониста, разни бои, форми и големини, на возраст од 6+ години
zoom_in

Одете креирајте пластична пакет со вредност на мушка, lb. на разновидни мониста, разни бои, форми и големини, на возраст од

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Обезбедете му на вашето дете со часови забава и креативност со овој детски занает пластичен пакет со вредност на мушка. Децата ќе сакаат да дизајнираат и да прават свои нараквици, ѓердани и многу повеќе. Вклучен е 1 lb монистра во најразлични големини и бои. Монистата практично се вгнездени во када за еднократно користење што е одлично за складирање и организирање. Детските мониста се препорачуваат за деца на возраст од 6 и повеќе години. Детски занаетчиски пакет со вредност од пластична мушка : Направено од пластични мониста во најразлични бои и големини. Доаѓа во када за еднократно користење. Увезено : Направено во Кина. Препорачано за возраст од 6 и повеќе години. 1 lb занаетчиски мониста.

Избор на купувачи..