• Неодамнешно
Изградба на клупа за складирање на авантуристички сафари
zoom_in

Изградба на клупа за складирање на авантуристички сафари

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа симпатична клупа за складирање е одлично место за малите авантуристи да ја задржат својата опрема за сафари. Чувајте мапи, двогледи и сафари капини безбедно во оваа клупа за складирање, така што сите ќе бидете поставени за следната авантура на Сафари. Build Ex Safari Adventure Change Chanch : Age Range : 12 години и нагоре. Симпатична клупа за складирање. Одлично место за малите авантуристи да ја задржат својата опрема за сафари. Чувајте мапи, двогледи и сафари капини безбедно во оваа клупа за складирање, така што сите ќе бидете поставени за следната авантура на Сафари.

Избор на купувачи..