• Неодамнешно
Дизајн на „Индиглд метални пердуви на пердуви“ Традиционален wallиден часовник
zoom_in

Дизајн на „Индиглд метални пердуви на пердуви“ Традиционален wallиден часовник

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, ова - blueиден часовник со сини традиционални. се отпечати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, овој часовник за метални метални пердуви пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој преголем часовник со кругови е достапен во различни големини, Â и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Достапно во Circleâ 23x23 29x29 36x36. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесена ултра сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и упатства. Вклучени батерии.

Избор на купувачи..