• Неодамнешно
Дома бесплатна ретро повторувачка капа
zoom_in

Дома бесплатна ретро повторувачка капа

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прославете ја вашата омилена состојба со оваа ретро лента од дома бесплатно! Изложувајќи симпатична печата за печати на предниот дел, оваа капа е завршена со прилагодлив грб за удобно, целодневно вклопување. Материјал : 100% памук; Мрежа назад : 100% полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Рим : 7 ”. Карактеристики : Печ печатење од предната страна, прилагодлива мрежа назад. Државна ретро Повторлива лента капа за камиони од дома бесплатно.

Избор на купувачи..