• Неодамнешно
Womenенски кул удобност обликувајќи го слабиот Jeanан
zoom_in

Womenенски кул удобност обликувајќи го слабиот Jeanан

DEN 959.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Beе ги вртите главите во овие избледени славни фармерки. Задниот дел е дизајниран преку шемата за да ги подигнете и зајакнете вашите криви преку семиње и специјално поставени џебови. Овие фармерки имаат дополнителна придобивка од Cool Max Core Technology која ве одржува кул, суво и удобно. Можете да ги носите овие фармерки цел ден, а потоа да танцувате ноќе и тие ќе ве одржуваат да се чувствувате кул и самоуверено. Слабиот нога е висина на модата и мора да има за гардеробата на секоја жена. Деним од ликра и влечење на половината се лесни за влечење како хеланки и да го одржувате половината да изгледа рамно и тенок под вашата блуза. Овие стилски фармерки ќе ве задржат во вашата зона за удобност со инженеринг за да ги усовршите вашите криви и се достапни во разновидни стилови. Cool Max и Lycra се трговска марка на Invista. Избодена слава на женска кул удобност x обликување на слаби фармерки : 73% памук, 25,3% полиестер на Cool Max, 1,7% ликра. Фармерки. Технологија за влага. Повлечен стил. Слаба нога. Покриена еластична лента за половината. Faux лета. Три предни џебови. Две џебови. Достапно во разновидни стилови. Не користете омекнувач на ткаенини, измијте внатре надвор, машина за миење ладно со слични бои, нежен циклус, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, топло железо доколку е потребно.

Избор на купувачи..