• Неодамнешно
Маица со долги ракави на мажите со машка рака на мажите со француски екипаж, маица на вратот на екипажот
zoom_in

Маица со долги ракави на мажите со машка рака на мажите со француски екипаж, маица на вратот на екипажот

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кошула за тркач на екипажот на тркачот на мажите на Reebok го нуди најдобрата опрема за изведба за мажи. Tee со долгиот ракав е направен со Техника Тери што е мека и удобна. Носете го овој слој под вашите дуксери, прекинувачи на ветерот или маички кошули за дополнителен слој на заштита од елементите. Класичниот врат на екипажот го олеснува ова под други предмети на облеката или како самостојно парче. Екипаж на Менс Рибок. Лого на Делта Делта. Направено од 70% памук / 25% поли / 5% спандекс.

Избор на купувачи..