• Неодамнешно
Nsонсон Мин-о-Спин
zoom_in

Nsонсон Мин-о-Спин

DEN 351.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мин-О-шипките наликуваат на мали блескави сјајни кои можат да бидат фрлени и извадени или тролани за сите предаторски риби. Nsонсон Мин-О-Спин : Сечила и тело дизајнирани да се вртат со најмала ротација на ролна. 3Д очи и шема на животна скала наликуваат на вистински сјајни. Силни црни куки на никел облечени со пердуви и трепкање на трепкање. 1-парче по пакет.

Избор на купувачи..