• Неодамнешно
Плус II црево за полнење во. Жолта
zoom_in

Плус II црево за полнење во. Жолта

DEN 1407.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Влагата бариера обезбедува подобрена отпорност на миграција на влага што го загадува ладилното средство 4000 psi мин. Рук и 800 ПСИ Макс. Работен притисок Работен температура -20 плус II црево за полнење 60 in. Жолта.

Избор на купувачи..