• Неодамнешно
Еластична шамија и капачиња за капачиња со дополнителни тешки клипови
zoom_in

Еластична шамија и капачиња за капачиња со дополнителни тешки клипови

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дали некогаш сте ја изгубиле капа или шамија? Па, еве совршено решение за овој типичен инцидент. Нашите дополнителни издржливи клипови со тешка капа и шал ќе ги чуваат безбедни и безбедни. Прикачете го едниот крај на капачето или шамијата, а другиот крај на јаката на палтото и оставете ја капачето да виси кога ќе ја тргнете. Нема повеќе губење капи и шалови! Вреди! И поевтино од купување нови! Овој одличен клип може да се користи и за сврзувачки елементи за листови, нема повеќе листови што летаат од вашиот душек! Цврсто еластично мрежење : каишот е долг 4 инчи и ширина 1 инчи. Корисно за сите.Баби, деца, тинејџери и возрасни! Мора да има за e Veyone!. Спречува вашата капа или/и шамија да изгуби со приложување на палто со оваа еластична лента и завршуваат клипот. Погодно. Само лизгајте ја капачето или шал и ќе остане прицврстена на палтото подготвено за употреба на следниот пат. Не'рѓосувачки челик водоотпорни клипови се конструирани со цврсти граници за да се обезбеди максимално држење на дебели ткаенини.

Избор на купувачи..