• Неодамнешно
Национална Компанија За Дрвја 24 Далија И Дејзи Венец
zoom_in

Национална Компанија За Дрвја 24 Далија И Дејзи Венец

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој венец содржи прекрасни цветови од далија и маргаритки цвеќиња со темно зелени лисја што течат од дебел прстен од лоза. Гранчиња од мали лиснати зеленило додаваат контрастна привлечност. Закачете ја оваа атрактивна декорација за пролет и лето на врати, ѕидови и прозорци на внатрешни или покриени надворешни локации. 24" Далија И Маргаритка венец.

Избор на купувачи..