• Неодамнешно
Лејди Буг Пинк Пончо
zoom_in

Лејди Буг Пинк Пончо

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со ова светло дожд пончо, вашето дете ќе бара да излезе и да игра на дожд. Совршено е да се носи надвор за игра или на училиште. Кога не се користи се распаѓа во торбичка од 2,75 инчи од 4,75 инчи што може да се прикачи на ранец или да се стави во тота или чанта. Lady Bug Pink Poncho (4-7) : Вклучува лесен до достапниот преден џеб. Погодно се претвора во мала торбичка за носење што може да се прикачи на ранци или да се извади. Достапно во многу забавни обрасци. Се совпаѓаат со други додатоци со иста шема. Машина за перење.

Избор на купувачи..