• Неодамнешно
Здраво Остров Kona Cafe Hikc Limited Edition Cafe 1
zoom_in

Здраво Остров Kona Cafe Hikc Limited Edition Cafe 1

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис од 10 мл : Незгоден вкус на какао со навестување на макадамија. Mistleto Mocha е мешавина од Кона која содржи најмалку 10% кафе кафе. Тоа е мелење со средна печење, пакувано во нашата ново дизајнирана. Ограничено издание Пакување за одмор на планински празници Колау. Здраво Остров Kona Cafe Hikc Limited Edition Cafe 1.

Избор на купувачи..