• Неодамнешно
Ekena Millwork 4 W 5 D 10 H Diane вдлабнато дрво гроздобер украс, креда прашина бела
zoom_in

Ekena Millwork 4 W 5 D 10 H Diane вдлабнато дрво гроздобер украс, креда прашина бела

DEN 473.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добијте автентичен гроздобер изглед помалку. Овие корбели и загради се рачно насликани и потресени, за вистинска репликација на антички носени корбели и загради. Изберете од огромен број големини, контури, бои и завршувања за најдобро да одговара на вашите идеи за дизајн. Овие прекрасно изработени корбели се доволно разноврсни за секој простор во вашиот дом. Направени од цврсто дрво и лесно потресени, тие го додаваат вистинскиот допир во фармата, рустикалниот или францускиот стил. Користете ги како украсни книжарници, декор на таблети или поддржувачи за декоративни полица. Рачно обоени и потресени во популарни бои. Пред-завршена, подготвена за инсталирање. Цврсто тврдо дрво Корбел/заграда. Декоративен гроздобер стил антички корбел. Мулти-употреба разноврсна поддршка и декор. Подготвени да висат со закачалки за клучни дупки.

Избор на купувачи..