• Неодамнешно
Carlisle Sport Trail 4.8- гума
zoom_in

Carlisle Sport Trail 4.8- гума

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Sport Trail Tire има радијален изглед со конструкција на пристрасност. Профилот и формулацијата за шара создава помал отпор на тркалање Carlisle 480-8/6 Sport Trail Trail Trailer Tire Tire (само гума) : гума за пристрасност приколка. Популарен избор за многу видови приколки. Долготрајни и издржливи. Тип на гума : приколка со брод. Страничен allид : Црн страничен allид.

Избор на купувачи..