• Неодамнешно
Слики графички отпечатоци апстрактни врамени уметнички отпечатоци
zoom_in

Слики графички отпечатоци апстрактни врамени уметнички отпечатоци

DEN 575.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за украсување да го надополни. Дизајнирано од професионалци и произведени во Мексико користејќи висококвалитетни материјали, ова врамено уметничко дело има живописни бои што ќе помогнат да се создаде совршена околина околу вас. Севкупни димензии : 17,5 W x 1,75 D x 21,75h во . Димензии на стакло : 16 W x 20h во . црна пластична рамка. За употреба во затворен простор. Пристигнува подготвени да се обесат со приложениот хардвер.

Избор на купувачи..