• Неодамнешно
Фрог Тогс бул Фрог 3-пли Платно Почувствува Колк Вадер, Каки, Големина 11
zoom_in

Фрог Тогс бул Фрог 3-пли Платно Почувствува Колк Вадер, Каки, Големина 11

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жабата Тогс Машка Бик Жаба 3-ката Платно Почувствувана Колк се одликува со цврсто, издржливо платно од 3 слоја и вулканизирана гумена конструкција со сите шевови залепени и вулканизирани за јачина. Прилагодливите каишки на ременот со токи за брзо ослободување и прилагодлив кабел за цртање на колкот обезбедуваат сигурно и удобно вклопување. Приложените чизми имаат амортизирање на пена, волна почувствувана во средината, челично стебло, цврсто капаче на прстите и удар на петицата. Вадерот доаѓа со надворешен ѓон од филц. Цврсто, издржливо платно од 3 слоја и вулканизирана гумена конструкција. Сите Шевови снимени и вулканизирани за сила. Прилагодливи каишки за ремени со токи за брзо ослободување. Прилагодлив извлекување на колкот. Чизмите имаат амортизација од пена, филц од волна средно, челично стебло, цврсто капаче за прсти и обетка за пета. Чувствував надворешен ѓон.

Избор на купувачи..