• Неодамнешно
Цветни пакети гераниум Сликарство печатење на платно
zoom_in

Цветни пакети гераниум Сликарство печатење на платно

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : -Галери завиткани во одржливо, не-воедно дрво.Колер : -образен/зелена.Примарен уметнички материјал : -Канвас. Големина 18 "h x 12 " w -големина : -small 18 " -24 ". Големина 30 "H x 20 " W -големина : -Medium 25 " -32 ". Големина 36 "H x 24 " W -големина : -large 33 " -40 ". Големина 45 "h x 30 " w -големина : -окризирана 41 "и погоре. Димензии : големина 18 " h x 12 "w -верна висина -од горе до дно : -18 ". Големина 18 "h x 12 " w -верна ширина -од страна на страна : -12 ". Големина 18 " H x 12 "W -Overal длабочина -предна до грб : -1.5 ". Големина 18 "h x 12 " w -верна тежина на производот : -5 lbs. Големина 24 "H x 16 " w -verall висина -горе до дно : -24 ". Големина 24 " H x 16 "w -верна ширина -од страна на страна : -16 ". Големина 24 "h x 16 " w -верна тежина на производот : -6 bs. Големина 30 "h x 20 " w -verall висина -врвна до Marm5647 Карактеристики галерија завиткана во одржливо, не -воедно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност Професионално испружена рака. Материјал : платно. Тема : Цветни и ботанички. Стил (стар) : Гроздобер. Боја : кафеав/зелениот уметнички материјал : платно. Големина (18 "h x 12" w) : мали 18 "-24". Големина (30 "H x 20" W) : Среден 25 "-32". Големина (36 "H x 24" W) : Голем 33 "-40". Големина (45 "H x 30" W) : преголема 41 "и погоре. Димензии Големина 18" H x 12 "W целосна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - страна на страна : 12 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24 "H x 16" W целосна висина - горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 16". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 30 "H x 20" W целосна висина - од горе до дно : 30 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 20". Севкупна тежина на производот : 6,5 фунти. Големина 36 "H x 24" W целосна висина - горе до дно : 36 ". Целокупната ширина - од страна на страна : 24". Големина 60 "h x 40" W вкупна тежина на производот : 12 фунти.

Избор на купувачи..