• Неодамнешно
Без граници јуниори кратки ромпер
zoom_in

Без граници јуниори кратки ромпер

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Префрлете го вашиот стил на топло време без ултра-ситни кратки на границите. Лесен изглед да се спари со мета или резервоар и некои патики. Исклучиво на. Моделот е 5'10 "и носи големина M. Опуштено вклопување. Повлечете го стилизирањето со прилагодливи ленти за рамо. /10% спандекс/9% рециклиран полиестер. Машината што се мие. Увезен.

Избор на купувачи..