• Неодамнешно
Едноставно маргаритка 16 16 Тропски цветни цветни перници на отворено
zoom_in

Едноставно маргаритка 16 16 Тропски цветни цветни перници на отворено

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Украсете ги и персонализирајте ги вашите отворени простори со перници од колекцијата на едноставно Дејзи на отворено. Ткаенината отпорна на временските услови и уникатниот стил ќе го подобрат вашиот простор за живеење на отворено. Едноставно маргаритка 16 "x 16" Тропски цветни цветни цветни перници на отворено : 16 "x 16" Надворешна декоративна перница. Материјал : полиестер. Пополнете содржина : faux down. Хипо-алергичен. Зашиено затворање. Лесно за чистење. Дел од колекцијата на едноставно Дејзи на отворено.

Избор на купувачи..