• Неодамнешно
Бесплатно склопување момчиња резервоар на врвот, големини 4-18
zoom_in

Бесплатно склопување момчиња резервоар на врвот, големини 4-18

DEN 495.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Резервоар врвот како кул колку и тој е - му успеа да ја победи топлината во стил со лесен резервоар за слободен склоп. Достапни во цврсти бои и ленти, овие резервоари лесно се мешаат и се совпаѓаат со неговите омилени шорцеви. Пријатно опуштено вклопување направено во 100% памук го прави овој резервоар врвен 100% удобен. Пар со нашите кампови шорцеви (продадени одделно) и неговите омилени патики или сандали за инстант прекрасни. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Ребредин деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сеопфатна шема на ленти или цврсти бои; ребрести трим во потпевнувања; странични парчиња. Резервоар за момчиња од слободно собрание.

Избор на купувачи..